• 20.01.2012Cihan ŞEN - Antalya Merhaba,yaklaşık biray önce firmanıza Antalya' da evimin balkonunu katlanır cam yaptırdım.Ölçü alındıktan bir ay sonra montajı yapıldı.Doğrusu montajın taahüt edilen tarihten daha fazla süre olması tarafıma bilgi verilmedi ancak montaj işleminde çalışan Salih usta temiz ve tertipli çalışması,gereksiz yıkım döküm yapmaması,müşteri tekliflerine olumlu ve mantıklı cevapları,çok dikkatli montajı konularında şahsımın takdirini kazanmıştır.Ayrıca satış ve montaj sonrasında meydana gelen defolu cam kanatın değişimi ve rüzgar sesi yapan fitillerin değişimide müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarıda ayrıca tarafımızdan memnuniyetle karşılanmıştır.Bu memnuniyetimizin sonucunda da tavsiyelerimizle komşularımızdan 3 balkon daha yaptırılmıştır.Bu memnuniyetimi bir ay gibi bir sürede geç yazmamın nedenide ağır kış koşullarında cam balkonlarda ne gibi bir problem çıkabileceğini bekledim ancak memnuniyetle belirtmeliyimki aşırı rüzgar ve karşıtlı yağmurlarda bir sorunla karşılaşmadık. Sonuç olarak iyiki firmanızla ve yine iyiki de Salih ustayla çalıştımki memnuniyetle montajım sonuçlandı. İyi çalışma dileklerimle gerek sitemize,gerekse arkadaş çevremize firmanızı tavsiye etmeye devam edeceğimin bilinmesi dileklerimle iyi çalışmalar dilerim.   
  • 20.03.2011 Ramazan Öztürk - Isparta Merhabalar, mutfak balkonumu daha önce başka bir marka ile kapatmıştım, bu balkonumda Winnice' ı tercih ettim ve arasında hissedilir fark var. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim. 
  • 20.08.2010 Bilal Duman - Uşak Profil ve montaj kalitesi üst seviyede olan bir markayı tercih ettim ve söylenen tarihte teslim aldığım için teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Kırsel Group - Winnice Cam Balkon

Kırsel Group 2002 yılında kurulmuş ve 2005 yılında katlanabilir cam sistemleri sektörüne adım atarak, Winnice markasını yaratmıştır. Marka imajını ulasal boyuta taşımak için arge bölümünü oluşturmuş ve tasarladığı Winnice ürünlerinin imalatına başlayarak piyasaya sunmuştur. Antalya, Isparta ve  Burdur' da  kendi şubelerini oluşturan Winnice, diğer bölgelerden gelen bayilik talepleriyle de büyümeye devam etmiştir.  2011 yılında 3 adet şube, 10 ayrı bölgede bulunan bayileriyle, çevreye ve insana olan hassasiyeti, müşteri, bayi ve çözüm ortaklarıyla sürekli kendini yenileyen genç ve dinamik takımı ile ulusal marka sürecinde emin adımlarla ilerlemeye devam etmekdir. 

 
Winnice Cam Balkon müşteri memnuniyeti
 Müşteri Memnuniyeti

 Winnice' ın ilk amacı müşterisinin   memnuniyetidir. Verilen hizmet süresince ve sonrasında güler yüz, prensiplerimiz başında gelerek, verilen hizmet sonrası müşteri memnuniyet anketimiz ile hizmet kalitemizin seviyesini koruyor ve  % 100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Memnuniyetinizi ve Şikayetinizi Tarafımıza Lütfen İletiniz

Türkiye' de bir ilk Winnice Cam Balkon' da.

Ayda 2500 m² katlanır cam sistemi imalatı kapasitesi olan fabrikamızda, özel tasarlanan imalat ünitesi sayesinde, camlardan kaynaklanan mm' lik çap hatalarının katlanır sisteminin montajındaki yarattığı sorunlar tarih oluyor...

 
Winnice Cam Balkon Faydalı ModelWinnice Cam Balkon Marka Tescil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kırsel Group Marka TescilWinnice Cam Balkon Tasarım Tescil

Vizyonumuz

İnsan hayatına değer veren, onu keyifle ve güven içinde yaşamasına yardımcı olan, öncü ve kalıcı bir şirket olmak.

Misyonumuz

Hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren yaşam mekanlarını,kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir imkanlarla sunan güvenilir bir yapı şirketi olmak.