Cam Balkon Sistemlerinde Kaliteyi Bir Bütün Olarak Sunuyoruz...

 

      Yaşadığınız mekanların en keyifli yerlerinden biri olan balkonlarınızın daha estetik, şık ve temiz kullanımı için özel olarak tasarlanan Wnc sistemlerinin kalitesini tamamlanamak amacıyla özel olarak üretilmiştir.

    Cam balkon sistemlerinde eloksal profil renginin üzerine uygulanan gri renkte silikonlar, uyumsuzluğa neden olmaktadır. Winnice silikonları bunun önüne geçerek, alüminyum renginde özel silikon üretmiş ve uyumsuzluğu ortadan kaldırmıştır.

FAIL (the browser should render some flash content, not this).
  • WNC Sealant Teknik Özellikler

    Winnice universal silikon, genel yalıtım - montaj - dolsurma işlerinde kullanılan, hızlı kuruyan, esnek ve genel kullanım amaçlı asetoksi bazlı özel üretilmiş dolgu malzemesidir. Cama' a, sırlı yüzeylere, metale, plastik çeşitlerine ve kaplanmış yüzeylere mükemmel yapışma sağlar.Hava sıcaklığından etkilenmez.Antibakteriyeldir.
    Kullanım Şekli : Tatbik edilecek yüzey, yağ ve tozdan temizlenmiş kuru olmalıdır. Sıkılan silikon yüzeyini spatula veya ıslak süngerle 5 dakika içerisinde düzeltiniz. Daha düzgün tatbikatlar için gerektiğinde doldurulacak yerin iki yüzeyini de bantlayınız. Sertleşme tamamlandıktan sonra meydana gelen elastik haldeki malzeme - 40 C ile + 40 C arasında yapılmalıdır. Sertleşme süresi +20 C de ortalama   2 mm/gün' dür. Uygulama esnasında kirlenen yerler 5 dakika içerisinde alkol veya sanayi benziniyle temizlenmelidir.

     

    Renk :  Alüminyum (Simli Gri) - Şeffaf -Beyaz - Siyah - Kahve - Gri - Bronz