Evinizdeki Cam Balkon Keyfine Ekonomik Çözümler...

 

      Wnc Vega serisini kaliteden ödün vermeden,en ergonomik ve en ekonomik şekilde dizayn ederek müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz. Tozun ve rüzgarın içerisiye girmesini engelleyen akıllı baza kapakları ile cam aralarında çift taraflı fitil kullanılan Wnc Vega sisteminde izolasyon en üst seviyeye çıkarılmıştır. Sisteme stor perde takılmasını sağlayan perde profii, perdenin en yakın yere monte edilmesine imkan sağlamaktadır. Ayrıca küçük çocukların, camları kolayca açıp tehlikeye maruz kalmaması için çift emniyet kilidi kullanılmakta ve kilitler dışarıdan açılmadığı için hırzılığa karşı da önlem oluşturmaktadır.

 

Kullanım Alanları ;

- Balkon Camlama

- Teras Kapatma

- Kış Bahçesi

 

FAIL (the browser should render some flash content, not this).
  • Winnice Vega Teknik Özellikler
Vega Cam Balkon sisteminde 3 mm et kalınlığına sahip Vega kasa profili kullanılmaktadır. Wnc Vega sisteminde özel kanat profilleri sayesinde 8 mm ve 10 mm lik temperli camlar kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Cam Balkon sistem yüksekliğinin 2200 mm' yi aşdığı projelerde 10 mm lik temperli cam kullanılarak, şiddetli rüzgarın yaptığı basınca karşı mukavemet artırılmaktadır.
Düşey birleşimlerde UV dayanımlı contalar çift taraflı kullanılarak, camların birbirine daha sıkı tutmasını ve cam birleşim bölgelerindeki yalıtımı en üst seviyeye çıkarmayı sağlar. Teras kapatma ve balkon camlamada kullanılan h fitillerin içeriğinde bulunan UV kimyasalları güneş ışınlarına karşı conta kullanım süresini uzatır.
Vega cam balkon sistemin yaklaşık m² ağırlığı 20 kg / m² olmakla birlikte, sistemin ana taşıyıcı rulmanları 4 x 4 taşıma sistemine göre dizayn edilmiştir. Kullanılan tekerlerin taşıyıcı gövdesi paslanmaz çelik olup, taşıyıcı yüzeyi polyemid ile kaplıdır. Tekerler içerisinde sistemin harekerini sağlayan rulmanlar NSJ marka ithal rulman olup, her türlü hava şartlarına, toz ve yağmur suyuna karşı dayanıklı olup, sistemin sorunsuz ve rahat çalışmasına olanak sağlar.

 

Winnice Vega Profil Görünümleri