Hakkımızda

Baktık ki yaşam alanlarımız; anılarımıza ve alışkanlıklarımıza yön veriyor, biz de bu konuda neler yapabilirizin peşine düştük.

Yuvamızdan dışarıya açılan dünyamız, yani balkonlarımız üzerine odaklandık. Anladık ki dört mevsimi yaşadığımız güzel bir ülkemiz var; biz de Türkiye’mizin tadına neden varmayalım? dedik…

Sizi İyi Tanıyoruz

Entegre sistem yatırımlarımız ve ihracatta uzman işbirliklerimiz ile 3 kıta, 11 ülkede satış noktası oluşturduk. Mutluyuz!

Bir Dünya Markası

16 yıllık tecrübemizle, 14.000'i aşkın mutlu müşteriye ulaştık. Grurluyuz!

Hikayemiz

2006 Yılının başlarıydı… Dört mevsimle aramız açıktı. Yazın sıcağından, kışın soğuğundan dem vursak da; ortaya bir çözüm önerisi atılmamıştı.

Balkonları kiler gibi kullanmaktan başka bir çare yoktu. Derken, ortaya bir fikir atıldı. Balkonların “yeni bir yaşam alanı” olabileceği, dört mevsimle bir arada yaşanabileceği, yağmuru seyretmenin keyfine varılabileceği bir çözüm önerisi..

İşte o günden beri derler ki, Winnice size yeni bir yaşam önerisi sunar.

Durmadan Yorulmadan

ÜRETİYORUZ!

Yenilikçi ve modern üretim tesislerimizde 16 yıldır çağa ayak uyduran ve gelişmiş teknolojiye uyum sağlayan makine parkurumuz ile başta ülkemiz olmak üzere Dünya’ya hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetinin üretimden başladığını bilerek; hem kaliteli ürünlerimizi dünyaya sunuyor hem de ülkemiz için değer üretmeye devam ediyoruz.